Accommodation in our hotel

Pension Tones Jeseniky offers comfortable accommodation in two period-furnished apartments. Both apartments feature free Internet access.

rooms

Celý objekt - 14 osob

Celý objekt disponuje 2 velkými plně vybavenými apartmány (35m + 45m)  s vlastními kuchyňkami, saunou, vířivkou a multifunkční zahradou (hřiště, gril, venkovní bazén).
Vše ve stylu lidové architektury.  
Každý apartmán poskytuje pohodlné ubytování až pro 8 osob. V obou apartmánech je zdarma dostupné internetové připojení. Hlavním vchodem se vchází do prostorné chodby, která je vybavena 2 truhlami a bankovním sejfem. Z této chodby se vchází do apartmánu A. V přízemí objektu je Vám dále k dispozici společenská místnost s televizí, kulečníkem, šipkami, stolním fotbálkem a výčepním pultem. Po letním výšlapu nebo zimní lyžovačce jistě oceníte vířivku se saunou, která se nachází ve stylových prostorách taktéž v přízemí penzionu. Apartmán B je umístěn v 1. patře domu. U domu se rozprostírá upravená zahrada s venkovním posezením, houpací sítí a krbem, která přímo láká k relaxaci na čerstvém vzduchu a k letnímu grilování. Zajímavým zpestřením Vašeho pobytu může být promítání filmu na zeď domu. Užijete si tak soukromé letní kino. Aby Váš pobyt u nás byl ještě příjemnější, připravili jsme spoustu novinek, které potěší Vás i Vaše malé ratolesti. Kompletně jsme předělali dvůr, který je teď jako stvořený k letní relaxaci a dětským hrám. K dispozici je zde kryté posezení s krbem, které Vám zpříjemní letní večery s rodinou či přáteli a grilováním. Máme pro Vás také venkovní bazén, který přinese osvěžení v parných letních dnech. Vaše děti jistě potěší nově vybudované dětské hřiště s klouzačkami a houpačkami a velká trampolína. Vyznavačům aktivního odpočinku rádi zapůjčíme koloběžky. Přijeďte k nám s celou svou rodinou a vězte, že u nás prožijete jedinečnou letní dovolenou nebo strávíte pár příjemných volných dní. Těšíme se na Vaši návštěvu. 
Apartmánový dům Tones Vám nabízí také sportovní vyžití, k tomuto účelu slouží malé zatravněné hřiště vedle objektu, na kterém si můžete zahrát nohejbal, fotbal a jiné hry. Vaše děti jistě potěší dětské hřiště.

Možnosti: bezplatné WiFi, deskové hry k zapůjčení, dětská postýlka k zapůjčení, dětský koutek, domácím zvířatům vstup povolen, gril k zapůjčení, kuchyňka pro hosty, možnost ohřevu kojenecké stravy, možnost umytí kola, možnost vstupu s asistenčním psem, nářadí pro cyklisty k zapůjčení, nočník k zapůjčení, obstarání nákupů, praní a žehlení prádla, prodej cyklistických a turistických map okolí, prodej základní dětské hygieny, protipožární signalizace, průvodce, půjčení DVD přehrávače, půjčení piknikového koše, půjčení TV, půjčení videopřehrávače, půjčovna společenských her, půjčovna sportovního vybavení, rezervace ubytování v okolí, samoobslužná prádelna, snídaně do postele, společná televizní místnost, úschovna cenných předmětů, úschovna jízdních kol, úschovna kočárků, úschovna lyží, úschovna zavazadel, vanička k zapůjčení, žehlička k zapůjčení

Apartment No.1

A apartment is located on the ground floor and has 6 fixed beds and 2 extra beds.

Dressing room: bench, shoe cabinet, build-in cabinet.

Kitchen with living room: bar table, chairs, beer tap, fireplace, solid fuel stove, beds, sofa, radio, color TV, table and benches, electric cooker, oven, fridge, kettle, microwave oven.

Bathroom: toilet, shower, heater, washing machine, mirror cabinet.

Apartment No.2

B apartment is located on the 1st floor of the house and has 4 fixed beds and 4 extra beds.

Hallway: table, 4 chairs, bench.

Bathroom: WC, corner bath, 2 sinks, 2 mirrors.

Kitchen: table, 4 chairs, shelves, electric stove, fridge, kettle, microwave oven.

A room: beds, sofa, 2 rattan stool, coffee table.

B room: beds, sofa, coffee table, colour TV, bar, 2 chairs.

Apartmány Tones v Hanušovicích hodnocení