• cs
  • en
  • pl

On-line rezervace

Hledáte pohádkové ubytování v srdci moravských hor? Chcete si odpočinout od městského ruchu a nadýchat se čerstvého vzduchu? Hledáte ideální místo pro rodinnou rekreaci nebo místo, kde se můžete pobavit s partou přátel? Pak jsou pro Vás Apartmány Tones v Jeseníkách tou správnou volbou! Nabízíme Vám komfortní ubytování ve stylovém prostředí, individuální přístup, příjemnou rodinnou atmosféru a mnoho možností k trávení Vašeho volného času.

 

Novinky
29.7.2014
Nové fotografie

Podívejte se na nové fotografie okolí apartmánů. Dětské hřiště, bazén a spoustu novinek. Přesvěčte se sami na: Fotogalerie léto

>>
11.7.2013
Novinky léto

Pro letošní léto jsme si pro Vás připravili spoustu novinek, které jistě zpříjemní a zpestří Váš pobyt v našem penzionu. Těšit se můžete na kompletně předělaný dvůr s příjemným krytým posezením u krbu. K osvěžení v parných letních dnech jistě přijde vhod náš nový venkovní bazén a pro Vaše malé ratolesti budujeme dětské hřiště s klouzačkami a prolézačkami. Jistě Vás potěší také trampolína a možnost zapůjčení koloběžek. Přijeďte k nám s celou Vaší rodinou a užijte si letní dny plné pohody a relaxace! Těšíme se na Vás!

>>
7.7.2013
Facebook

Apartmány Tones v Hanušovicích hodnocení